Markizy – Warszawa

Informacje
W ofercie firmy Bud Max z Warszawy znajdziecie Państwo szeroki wachlarz rodzajów markiz oraz pełną gamę kolorystyczną. Oferujemy produkty najlepszych producentów, cenionych i cieszących się uznaniem marek.

  • Tarasowe
  • Balkonowe
  • Nadokienne
  • Sklepowe
  • Sun Protecion Systems

Niezawodne markizy tarasowe i balkonowe Selt

W naszym asortymencie posiadamy wysokiej jakości markizy balkonowe i tarasowe marki Selt. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom zastosowanym w produktach tej firmy, markizy Selt służą użytkownikom przez wiele lat, skutecznie chroniąc przed promieniami słonecznymi.

Wzory markiz

Australia
Australia doskonale sprawdza się na dużych tarasach. Prosta konstrukcja i solidne wykonanie to niewątpliwie największe atuty produktu. Znajduje częste zastosowanie w instalacjach komercyjnych.

Jamaica
Markizy typu „Jamaica” to połączenie elegancji i wytrzymałości. Konstrukcja produktu zapewnia długą trwałość przy intensywnym użytkowaniu, dlatego też jest idealnym rozwiązaniem dla dużych tarasów i komercyjnych instalacji.

Palladio 2040
Palladio to elegancka markiza z kasetą, doskonale sprawdzająca się na tarasach. Specjalna konstrukcja ramion sprawia, że są one podnoszone do góry a belka przednia domyka się szczelnie osłaniając zewnętrzną tkaninę.

Italia
Italia to markiza nadokienno-balkonowa. Znajduje zastosowanie głównie do zacieniania i osłony wnęk okiennych, witryn, balkonów, tarasów i werand. Konstrukcja zrobiona głównie z aluminium. Ciężar markizy rozłożony jest na uchwyty ramion i rury nawojowej, dlatego może być stosowana tam, gdzie twardość podłoża nie pozwala na inny wybór.

Silver Plus
Silver Plus to markiza o lekkiej, wytrzymałej budowie, co czyni ją bardzo ekonomicznym rozwiązaniem do zacieniania tarasów i średniej wielkości balkonów. Łańcuch Fleyer’a zastosowany na przegubach zapewnia im dużą odporność na uszkodzenia i warunki atmosferyczne.

Seidzibą firmy Bud Max jest Warszawa, gdzie z przyjemnością zaprezentujemy Państwu bogaty asortyment markiz tarasowych i balkonowych.

Markizy Warszawa - tarasowe, balkonowe, Selt
« 1 z 5 »