Panele Faus Warszawa

Panele możesz zastosować niemal w każdym wnętrzu. Jeżeli zależy Ci na stworzeniu odpowiedniego klimatu, mają one na niego ogromny wpływ. Możliwości zmiany aranżacji są niemal nieograniczone. Poza tym odpowiednio dobrane panele mogą służyć latami. Nie sprawiają problemów, są również łatwe w konserwacji.

Piękno w parze z jakością

Decydując się na wybór paneli, warto oprócz koloru oraz stylu pasującego do naszych wnętrz, przemyśleć również, jak będą użytkowane. Jaki będzie sposób ich eksploatacji? Zwróć szczególną uwagę również na jakość. Kupując pięknie wyglądające panele, które posiadają na przykład słabą odporność na ścieranie, nie będą długo ładnie się prezentowały.

Nasze przedsiębiorstwo w trosce o Twoje zadowolenie korzysta z cenionej i sprawdzonej firmy paneli Faus z Warszawy. Zostały one stworzone ręcznie z dbałością o szczegóły. Są trwałe i utrzymują naturalne piękno i prostotę przez długie lata, więc słaba jakość Ci nie grozi.

Wybór odpowiednich parametrów

Wybierz grubość w zależności od tego, jakie masz oczekiwania. Na ten element powinieneś zwrócić szczególną uwagę, jeżeli planujesz położenie paneli podłogowych. Zasada jest taka, że im grubość będzie większa, tym Twoja podłoga będzie bardziej stała i stabilna. Standardowy rozmiar mieści się w granicach od 6 do 12 mm. Jeżeli decydujesz się na wersje ścienne, to grubość wynosi 7 cm.

Klasa ścieralności i użyteczności wiąże się z późniejszą estetyką, dlatego nie warto oszczędzać na panelach, jeżeli chodzi o tę kwestię. Dobiera się ją najczęściej według normy EN 13329, ale istnieją również inne systemy kwalifikacji. Drugą z nich jest oznaczenie dwoma cyframi, gdzie bierzesz pod uwagę rodzaj pomieszczeń oraz jeżeli chodzi o podłogę dopuszczalne natężenie ruchu. Trzecią metodę wyznaczania klas ścieralności paneli określa norma EN 438. Im wyższa cyfra, tym wyższa jakość produktu.

Panele faus – Warszawa

W panelach podłogowych materiały często są do siebie zbliżone i przygotowane do tego, że będą często użytkowane. Jeżeli chodzi o modele ścienne, nie powinieneś pomijać tej kwestii. Tworzywo determinuje, jakie właściwości zachowają. Rozsądnie byłoby najpierw poznać cechy danego materiału, jego trwałość i inne czynniki wpływające na sposób użytkowania i wygląd również po określonym czasie. Poświęć temu zagadnieniu więcej czasu i zaangażowania, by wybrać dobrze za pierwszym razem. Gwarantujemy Ci fachową pomoc i dobór odpowiednich tworzyw oraz montaż.